RSS

ΕΣΗΕΑ – ΕΔΟΕΑΠ:ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΤΗΣ 25ης ΚΑΙ 26ης ΜΑΙΟΥ 2011

21 May

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. συνήλθε σήμερα (19 Μαΐου 2011) στα Γραφεία της Ένωσης επί της οδού Ακαδημίας αριθμός 20, προκειμένου να ανακοινώσει τους υποψήφιους για τις αρχαιρεσίες της ΕΣΗΕΑ, του ΕΔΟΕΑΠ και της ΠΟΕΣΥ της 25ης και 26ης Μαΐου 2011. Τυχόν ενστάσεις κατά των υποψηφιοτήτων θα πρέπει να υποβληθούν στην Εφορευτική Επιτροπή μέχρι την Κυριακή, 22 Μαΐου 2011 και ώρα 12.00 μ. Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τους υποψήφιους για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή της ΕΣΗΕΑ, το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή του ΕΔΟΕΑΠ, τους Αντιπροσώπους για το 6ο Τακτικό Πανελλαδικό Συνέδριο της ΠΟΕΣΥ, τα Πειθαρχικά Συμβούλια και το Μικτό Συμβούλιο ως ακολούθως:

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ:

Ι. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΒΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΕΥΤΥΧΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5. ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ
6. ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΜΕΛΙΝΑ
7. ΚΑΛΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ
8. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
9. ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10. ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
11. ΛΑΜΨΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΚΑΡΙΝΑ
12. ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
13. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
14. ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
15. ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
16. ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
18. ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
19. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ
20. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
21. ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22. ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗ»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
2. ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
3. ΒΟΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
4. ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
5. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΛΑ
6. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗ ΑΝΝΑ
7. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ
8. ΔΙΟΓΟΣ ΜΑΚΗΣ
9. ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
10. ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
11. ΚΕΖΑ ΛΩΡΗ
12. ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
13. ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
14. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
15. ΛΥΡΙΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
16. ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΛΛΑ
17. ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
18. ΜΠΡΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
19. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
20. ΠΕΤΡΙΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
21. ΣΑΜΑΝΤΑΣ ΤΕΛΗΣ
22. ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ
23. ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
24. ΣΕΛΛΑ ΔΩΡΑ
25. ΣΕΛΛΑ ΟΛΓΑ
26. ΣΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
27. ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
28. ΣΩΜΕΡΙΤΗΣ ΡΙΧΑΡΔΟΣ
29. ΤΣΑΝΤΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
30. ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
31. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
2. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
4. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
5. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ)
6. ΒΟΝΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
7. ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
8. ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9. ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
10. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
11. ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
12. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
13. ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15. ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
16. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
17. ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
18. ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
19. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20. ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21. ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
22. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ
23. ΚΩΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
25. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26. ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
27. ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28. ΜΠΑΪΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29. ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
30. ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
31. ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
32. ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ
33. ΠΑΝΟΣ (ΠΑΝΟΥ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ
34. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
35. ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
36. ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
37. ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
38. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ
39. ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
40. ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
41. ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
42. ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
43. ΦΑΚΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
44. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
45. ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
46. ΧΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
47. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ)
48. ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΙV. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
3. ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4. ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5. ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7. ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
8. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
9. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
10. ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12. ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ
13. ΜΑΖΙΑΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ
14. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
15. ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
16. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
17. ΠΑΛΛΗ ΜΑΡΙΤΑ
18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ
19. ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20. ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
21. ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΔΑΝΑΗ
22. ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23. ΤΣΕΓΚΟΥ ΜΑΓΔΑ
24. ΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
25. ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

V. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ (ΚΕΔ)»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
2. ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3. ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
4. ΑΣΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
5. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7. ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ
8. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9. ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
10. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11. ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ-ΦΡΟΣΩ
12. ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
13. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΦΗ)
14. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
16. ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18. ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
19. ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
20. ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
21. ΜΕΤΑΞΗΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
22. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΒΙΒΗ
23. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
24. ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΤΙΝΑ
25. ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
26. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
27. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
28. ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
29. ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
30. ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
31. ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
32. ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
33. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΩ
34. ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ-ΧΑΡΗΣ

VΙ. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ)
2. ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΤΑ
7. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
9. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
10. ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
11. ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
12. ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
13. ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
14. ΚΑΡΑΤΖΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
15. ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16. ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
17. ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
18. ΚΕΡΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
19. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
20. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
22. ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23. ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
24. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
25. ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26. ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ
27. ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
28. ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ
29. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
30. ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
31. ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
32. ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
33. ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
34. ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ
35. ΧΟΪΔΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

VΙΙ. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Financial Crimes, Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, Ανένταχτοι)»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ)
4. ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
5. ΖΟΥΝΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
6. ΚΩΣΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
7. ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ
8. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ
9. ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ
10. ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ
11. ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ
12. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
13. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ
14. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15. ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
16. ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
17. ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
18. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
19. ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
20. ΤΖΙΑΝΤΖΗ (ΠΟΛΙΤΗ) ΜΑΡΙΑ (ΑΦΡΟΔΙΤΗ)
21. ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ
22. ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
23. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ
24. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

VΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»
α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
2. ΑΛΛΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3. ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
4. ΑΡΓΥΡΟΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
5. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΡΗ
6. ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΝΕΤΑ
7. ΓΙΟΥΡΓΟΣ ΚΩΣΤΗΣ
8. ΓΟΥΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
9. ΔΑΒΟΣ ΓΙΩΡΓΗΣ – ΒΥΡΩΝ
10. ΔΙΒΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
11. ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
12. ΖΙΩΖΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
13. ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ
14. ΚΑΖΑΝΤΗ ΚΑΤΕ
15. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
16. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
17. ΚΑΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
18. ΚΑΤΣΙΜΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
19. ΚΑΤΣΟΡΙΔΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
20. ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
21. ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑ
22. ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
23. ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
24. ΚΟΥΝΕΝΑΚΗ ΠΕΓΚΥ
25. ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
26. ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
27. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
28. ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
29. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
30. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
31. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΥΛΙΚΑ
32. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
33. ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΘΑΝΟΣ
34. ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
35. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΩΣΤΗΣ
36. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
37. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
38. ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
39. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
40. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
41. ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
42. ΠΑΦΙΛΗ ΠΑΝΔΩΡΑ
43. ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
44. ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
45. ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΝΙΚΗ
46. ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
47. ΡΟΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ
48. ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ
49. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
50. ΣΙΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
51. ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΠΙΚΙΑ)
52. ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
53. ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
54. ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
55. ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
56. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
57. ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
58. ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ
59. ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΝΑΝΤΙΝ
60. ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
61. ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
62. ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ
63. ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
1. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
2. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΑΣΟΣ

Β. ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΕΔΟΕΑΠ
1. ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2. ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4. ΔΕΛΒΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
5. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ)
6. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7. ΙΓΓΛΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8. ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΦΩΤΗΣ
9. ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
10. ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11. ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
12. ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
14. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
15. ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ
16. ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ
17. ΤΣΟΥΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Γ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΕΔΟΕΑΠ
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2. ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ
5. ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6. ΚΡΥΣΤΑΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
7. ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

Δ. ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 6ο ΤΑΚΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ ΠΟΕΣΥ
Ι. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»
1. ΑΝΔΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3. ΒΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΒΟΥΖΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
5. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6. ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7. ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8. ΕΥΤΥΧΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9. ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ
10. ΚΑΪΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11. ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΜΕΛΙΝΑ
12. ΚΑΛΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ
13. ΚΑΛΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14. ΚΑΠΙΤΣΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ
15. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
16. ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
17. ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18. ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
19. ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
20. ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
21. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
22. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
23. ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
24. ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
25. ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
27. ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
28. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ
29. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
30. ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
31. ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗ»
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΩΡΑ
2. ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
3. ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ
4. ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
5. ΒΟΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
6. ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
7. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΛΑ
8. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗ ΑΝΝΑ
9. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ
10. ΔΙΟΓΟΣ ΜΑΚΗΣ
11. ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
12. ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
13. ΚΕΖΑ ΛΩΡΗ
14. ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
15. ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
16. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
17. ΛΥΡΙΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
18. ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΛΛΑ
19. ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
20. ΜΠΡΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
21. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
22. ΠΕΤΡΙΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
23. ΣΑΜΑΝΤΑΣ ΤΕΛΗΣ
24. ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ
25. ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
26. ΣΕΛΛΑ ΔΩΡΑ
27. ΣΕΛΛΑ ΟΛΓΑ
28. ΣΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
29. ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
30. ΣΩΜΕΡΙΤΗΣ ΡΙΧΑΡΔΟΣ
31. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
32. ΤΣΑΝΤΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
33. ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
34. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»
1. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
2. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
4. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
5. ΑΤΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
6. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ)
7. ΒΟΝΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
8. ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
9. ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10. ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
11. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
12. ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
13. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
14. ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
16. ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
17. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
18. ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
19. ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21. ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22. ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
23. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ
24. ΚΩΣΤΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
25. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
26. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27. ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
28. ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29. ΜΠΑΪΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30. ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
31. ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
32. ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
33. ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ
34. ΠΑΝΟΣ (ΠΑΝΟΥ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ
35. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
36. ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
37. ΠΟΛΙΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
38. ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
39. ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
40. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ
41. ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
42. ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)
43. ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
44. ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ
45. ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
46. ΦΑΚΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
47. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
48. ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
49. ΧΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
50. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ)
51. ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙV. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»
1. ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
3. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
4. ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5. ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6. ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
9. ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
10. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
11. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
12. ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14. ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ
15. ΜΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
17. ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
18. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
19. ΠΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΤΑ)
20. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ
21. ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
22. ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23. ΣΕΡΕΠΙΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
24. ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΔΑΝΑΗ
25. ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26. ΤΣΕΓΚΟΥ ΜΑΓΔΑ
27. ΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
28. ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

V. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ (ΚΕΔ)»
1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
2. ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3. ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
4. ΑΣΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
5. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7. ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ
8. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9. ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
10. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11. ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ-ΦΡΟΣΩ
12. ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
13. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ-ΕΦΗ
14. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
16. ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ-ΧΑΡΗΣ
17. ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
19. ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
20. ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
21. ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
22. ΜΕΤΑΞΗΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
23. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΒΙΒΗ
24. ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
25. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
26. ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
27. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
28. ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
29. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
30. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
31. ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
32. ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
33. ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
34. ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
35. ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
36. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
37. ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

VΙ. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»
1. ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ)
2. ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΤΑ
7. ΓΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
9. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
10. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
11. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
12. ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
13. ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
14. ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
15. ΚΑΡΑΤΖΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
16. ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
17. ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
18. ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
19. ΚΕΡΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
21. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22. ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23. ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
24. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
25. ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26. ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ
27. ΝΟΥΝΤΛ-ΚΑΛΦΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑ
28. ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
29. ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ
30. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
31. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
32. ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
33. ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
34. ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
35. ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
36. ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
37. ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ
38. ΧΟΪΔΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

VΙΙ. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Financial Crimes, Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, Ανένταχτοι)»
1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ
4. ΒΑΛΤΖΗ ΜΑΛΑΜΩ (ΜΕΛΙΝΑ)
5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ)
6. ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
7. ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
8. ΖΟΥΝΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
9. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ
10. ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ
11. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ
12. ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ
13. ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ
14. ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ
15. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ
16. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17. ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
18. ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
19. ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
20. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
21. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
22. ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ
23. ΤΖΙΑΝΤΖΗ (ΠΟΛΙΤΗ) ΜΑΡΙΑ (ΑΦΡΟΔΙΤΗ)
24. ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ
25. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ
26. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
27. ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΑΡΗΣ)

VΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ
2. ΑΛΛΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3. ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4. ΑΡΓΥΡΟΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
5. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΡΗ
6. ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΝΕΤΑ
7. ΓΙΟΥΡΓΟΣ ΚΩΣΤΗΣ
8. ΓΟΥΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
9. ΔΑΒΟΣ ΓΙΩΡΓΗΣ – ΒΥΡΩΝ
10. ΔΙΒΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
11. ΔΙΟΝΕΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
12. ΖΑΓΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13. ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
14. ΖΙΩΖΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
15. ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ
16. ΚΑΖΑΝΤΗ ΚΑΤΕ
17. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
18. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
19. ΚΑΡΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20. ΚΑΤΣΙΜΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
21. ΚΑΤΣΟΡΙΔΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
22. ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
23. ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑ
24. ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
25. ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
26. ΚΟΥΝΕΝΑΚΗ ΠΕΓΚΥ
27. ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
28. ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
29. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
30. ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
31. ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
32. ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
33. ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
34. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
35. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΥΛΙΚΑ
36. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
37. ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΘΑΝΟΣ
38. ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
39. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΩΣΤΗΣ
40. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
41. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
42. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
43. ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
44. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
45. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
46. ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
47. ΠΑΦΙΛΗ ΠΑΝΔΩΡΑ
48. ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
49. ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
50. ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΝΙΚΗ
51. ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
52. ΡΑΠΤΗ ΓΙΟΥΛΑ
53. ΡΟΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ
54. ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ
55. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
56. ΣΑΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
57. ΣΙΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
58. ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
59. ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΠΙΚΙΑ)
60. ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
61. ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
62. ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ
63. ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
64. ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
65. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
66. ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
67. ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ
68. ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΝΑΝΤΙΝ
69. ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
70. ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
71. ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
72. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
73. ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ
74. ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

VII. Μεμονωμένος Υποψήφιος
1. ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ε. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2. ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4. ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
6. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
7. ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ
8. ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
9. ΜΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
10. ΜΠΑΡΑΖΙΑΝ ΧΟΒΣΕΠ
11. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑ
12. ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΤ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ
1. ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2. ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ
5. ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ
6. ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7. ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ)
8. ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ
9. ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ

Ζ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

Α/Α

ΜΕΣΟ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1 ALPHA TV ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
  ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ANTENNA 97,2 ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ
3 ANTENNA TV ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ATHENS NEWS ΓΚΙΛΣΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 CHANNEL 9 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 CITY PRESS ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ESPRESSO ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ
8 EXTRA 3 ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
9 FLASH 96,00 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
10 GOAL NEWS ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
11 MEGA ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)
12 METRO ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
  ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
13 NOVASPORTS ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14 NOVAΣΠΟΡ FM ΡΟΜΠΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15 REAL FM ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16 SENTRA FM ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17 SPORT TV ΚΑΡΥΑΚΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
18 SPORTDAY ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
19 STAR CHANNEL ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20 ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΣ ΤΥΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ-ΖΟΡΜΠΑ ΝΙΚΗ
  ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΦΩΤΗΣ
  ΠΡΙΦΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
21 ΑΘΗΝΑ 9,84 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
22 ΑΠΕ-ΜΠΕ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
23 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
24 ΑΥΓΗ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
25 ΒΗΜΑ FM ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26 ΒΡΑΔΥΝΗ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
27 ΓΓΕ-ΓΓΕ ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ
  ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
28 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ
29 ΕΘΝΟΣ ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
30 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
31 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)
32 ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
33 ΕΞΠΡΕΣ ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
34 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94,00 FM ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
35 ΕΡΑ ΖΕΡΒΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
36 ΕΣΤΙΑ ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
37 Η ΠΡΑΣΙΝΗ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
38 ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
39 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
40 ΚΑΝΑΛΙ 1 ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
41 ΚΑΝΑΛΙ 10 ΚΟΤΕ ΕΛΕΝΗ
42 ΚΕΡΔΟΣ ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ
43 ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΧΑΪΚΟΥ ΡΟΔΟΠΗ
44 ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΗ ΩΡΑ ΠΑΛΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
45 ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
46 ΝΕΤ ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
47 ΞΕΝΙΟΣ 94,3 FM ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
48 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΝΔΥΤΗ ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
49 Ο ΛΟΓΟΣ ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
50 Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
51 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
52 ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
53 Ρ/Σ «ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ» ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
54 ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
55 ΣΚΑΪ 100,3 ΣΑΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
56 ΣΚΑΪ TV ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
57 ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ 105,5 FM ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
58 ΤΑ ΝΕΑ ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
59 ΤΟ ΒΗΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
  ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
60 ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
61 ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ ΜΑΧΕΙΜΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
62 ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ
  ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ
  ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 
Σχολιάστε

Posted by στο Μαΐου 21, 2011 in ΕΔΟΕΑΠ, ΕΣΗΕΑ, Εκλογές

 

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s

 
Αρέσει σε %d bloggers: